Kreuj markę słodyczami

Kreuj markę słodyczami

Każda znana mi firma sprzedająca towary czy świadcząca usługi chce aby jej marka była rozpoznawalna i kojarzona z jak najlepszej strony.

Aby taka sytuacja miała miejsce potrzebnych jest kilka rzeczy. Przede wszystkim musimy mieć przemyślaną strategię rozwoju. Ważnym aspektem jest także ujednolicone logo, które pozwoli na kojarzenie logotypu z  naszą firmą.

Bardzo dobrą formą kreowania marki jest umieszczanie loga na służbowych pojazdach, ciuchach czy gadżetach, które możemy podarować klientowi.

Musimy wiedzieć, że kreowanie marki to nie tylko działania na zewnątrz firmy, ale także i w jej środku. Dlatego warto przed zakupem nawet najmniejszego sprzętu lub rzeczy zainteresować się umieszczeniem naszego logo na produktach z których korzystamy w firmie. Logo na długopisie czy własny kalendarz może dać nam naprawdę wiele dobrego.

Dodatkowo wiele firm decyduje się na darmowe wspieranie wielu imprez, a coraz częściej decydują się nawet na objęcie ich patronatem honorowym. Dzięki takim akcjom potencjalny klient będzie wiedział, że nasza firma nie jest ograniczona do usług jakie wykonuje, ale stara się wspierać ciekawe akcje.

Poza tym jedną  z ciekawych opcji jest użycie słodyczy reklamowych. Zaopatrujemy nasza firmę w coś słodkiego (czekoladki, cukierki itp) i umieszczamy na nich nasze logo. Podczas rozmowy z klientem możemy go poczęstować, dzięki czemu zapamięta nas z miłej strony. Stare przysłowie mówi, że przez żołądek do serca, także w taki właśnie sposób możemy tez przyciągnąć sobie nowych klientów.