Dlaczego słodycze są dobrym upominkiem?

Dlaczego słodycze są dobrym upominkiem?

Nie jest łatwo wybrać odpowiedni podarunek, szczególnie wtedy gdy chce się zrobić na kimś dobre wrażenie. Dotyczy to zarówno panów jak i pań. Aby dobrze wybrać upominek należy przestrzegać jednej bardzo ważnej zasady. Należy postarać się wczuć w rolę drugiej osoby i wybrać taki upominek jakiego ta osoba oczekuje, a nie taki jaki chciałoby się samemu otrzymać. To jest często popełniany błąd, że wybiera się to co  nam osobiście się  podoba a nie osobie, którą zamierza się obdarować.


Jeśli przestrzega się tej zasady to już prawie połowa sukcesu. Następnie należy od razu wykluczyć pewną gamę rzeczy, których po prostu nie wypada wręczać w prezencie. W przypadku kobiet są to następujące przedmioty:
-sprzęt AGD, garnki i inne przyrządy kuchenne- nie jest to dobry upominek. Ten powinien być bardziej osobisty, a nie ogólnego użytku. Wyjątkiem jest sytuacja kiedy kobieta sobie zażyczy konkretnego sprzętu. W takiej jednak sytuacji oprócz przykładowego żelazka miło jest dołączyć jeszcze jakiś drobiazg. Może to być biżuteria, czekoladki, czy kwiaty.

-różnego rodzaju figurki, obrazy, dekoracje mieszkania- nigdy nie wiadomo czy trafi się w gust osoby obdarowanej w stu procentach. Tutaj niestety łatwo popełnić gafę i powstanie niezręczna sytuacja, gdyż Pani będzie czuła się zobowiązana do powieszenia obrazu który wcale jej się nie podoba. Nie jest to komfortowa sytuacja- powiesić na ścianę czy odłożyć do szafy i sprawić przykrość osobie, od której otrzymaliśmy dany prezent.

– śmieszne gadżety takie jak kubki, koszulki ze śmiesznymi napisami, opaski królika i inne drobnostki, które są śmieszne tylko przez chwilę i to w zależności od okoliczności. Gdy otrzyma się świeczkę w kształcie rozebranego pana, może to wywołać niezręczność na uroczystości rodzinnej.

– pościele, fartuszki, ścierki, rękawice kuchenne- nie warto takim prezentem zawracać sobie  głowy. Mała szansa, że ktoś się naprawdę ucieszy z rękawic kuchennych.

Warto więc poszukać wśród prezentów uniwersalnych, czyli takich, które sprawdzą się w zasadzie z każdej okazji. Są to z pewnością kwiaty oraz czekoladki. To taki uniwersalny prezent, który jest mile widziany na każdą okazję.
Oczywiście niech to będą kwiaty cięte w nieparzystej liczbie. Jeśli chodzi o słodycze to najlepszym wyborem są kosze prezentowe, skomponowane przez profesjonalną firmę, która ma duże doświadczenie w ich tworzeniu. Śmiało można skorzystać z oferty firmy Nobilia, której ofertę koszt można znaleźć na stronie http://www.nobilia.pl/kosze-upominkowe/kosze-prezentowe/. Decydując się na ich kosze prezentowe można mieć pewność, że produkty się w nim znajdujące są najwyższej jakości. Kosz ponadto jest zawsze elegancko zapakowany, gotowy do wręczenia na prezent.
Kosze prezentowe mogą być skomponowane z dobrej jakości alkoholem, bądź bez niego. Zamiast mogą to być również kawy, herbaty. Oprócz tych rzeczy w koszu znajdują się obowiązkowo słodycze najwyższej jakości, często sprowadzane do kraju na specjalne zamówienie. Są to belgijskie praliny, włoskie ciasteczka cantuccini, czy angielskie herbatniki.

latarenta